• MSZE ŚWIĘTE
  • Dni powszednie: 7:00, 7:30, 18:00
  • Niedziele i Święta: 8:00, 10:00, 12:00, 13:00, 18:00
  • Spowiedź podczas każdej Mszy Świętej
<< powrót
16 czerwca 2018 r.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
JEDENASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
  1. Słowo Boże dzisiejszej niedzieli przypomina nam prawdę o tym, że uczestniczymy w budowaniu królestwa Bożego w świecie. Choć czasem wydaje się, że nasze wysiłki są maleńkie jak ziarnko gorczycy, ono jednak wciąż rośnie Bożą mocą i w każdej chwili może ogarnąć nas całkowicie i przemieniać świat.
  2. Zachęcamy do codziennej wspólnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa podczas nabożeństwa, które sprawujemy na zakończenie mszy świętej wieczornej. Okazja do spowiedzi świętej podczas mszy świętych.
  3. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na kolejny koncert w ramach VIII Forum Organowego w Katedrze Polowej Wojska Polskiego. Na organach zagra Agnieszka Kosmecka.
  4. W sobotę przypada Dzień Ojca. Będziemy modlić się podczas każdej Mszy Świętej w intencjach naszych ojców. Dla żyjących będziemy wypraszać obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wieczny pokój w królestwie Bożym.
  5. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  6. Niech jubilatów i solenizantów rozpoczynającego się tygodnia ogarnie radość z uczestnictwa w królestwie Bożym. Przyjmijmy dar Bożego błogosławieństwa.
<< powrót
Poprzednia wersja strony >>      Panel administracyjny >>