• MSZE ŚWIĘTE
  • Dni powszednie: 7:00, 7:30, 18:00
  • Niedziele i Święta: 8:00, 10:00, 12:00, 13:00, 18:00
  • Spowiedź podczas każdej Mszy Świętej
<< powrót
09 czerwca 2018 r.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
DZIESIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
  1. Miesiąc czerwiec to czas, w którym Kościół oddaje cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, które tak bardzo nas umiłowało. Zapraszamy na codzienne nabożeństwo z litanią do Serca Jezusowego, które sprawujemy na zakończenie mszy świętej wieczornej. Okazja do spowiedzi świętej podczas mszy świętych.
  2. W rozpoczynającym się tygodniu, z racji przypadających w tych dniach świąt, zgromadzą się funkcjonariusze, żołnierze i pracownicy resortów MSWiA oraz MON na uroczystych Mszach św. w intencji swoich formacji. W poniedziałek o godz. 12.00 funkcjonariusze Służby Ochrony Państwa, we wtorek o godz. 9.00 wojskowi chemicy, w czwartek o godz. 9.30 żołnierze i pracownicy Komendy Głównej Żandarmerii Wojskowej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. W przyszłą niedzielę, 17 czerwca o godz. 19.00, zapraszamy na koncert w ramach VIII Forum Organowego w Katedrze Polowej Wojska Polskiego. Na organach zagra Agnieszka Kosmecka.
  4. Wszystkim parafianom i gościom, w szczególności solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia pragniemy życzyć Bożego błogosławieństwa i wszelkich potrzebnych łask.
<< powrót
Poprzednia wersja strony >>      Panel administracyjny >>