• MSZE ŚWIĘTE
  • Dni powszednie: 7:00, 7:30, 18:00
  • Niedziele i Święta: 8:00, 10:00, 12:00, 13:00, 18:00
  • Spowiedź podczas każdej Mszy Świętej
<< powrót
17 września 2017 r.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
DWUDZIESTA CZWARTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
  1. W ramach VII-ego Forum Organowego w dniu dzisiejszym zapraszamy, o godz. 19:00, na koncert organowy w wykonaniu Pana Damiana Skowrońskiego
  2. Grupa Misyjna Ordynariatu Polowego Wojska Polskiego, ogłasza konkurs plastyczny pt: „ Jak mogę pomóc dzieciom z terenów misyjnych?”. W konkursie mogą brać udział dzieci z klas I-VI. Rozpoczęcie konkursu 15 września 2017 r. Prace należy dostarczyć do naszej parafii do 13 października 2017 r. Wyłonienie zwycięzców nastąpi 22 października, w niedzielę misyjną. Zachęcamy rodziców oraz babcie i dziadków do zaangażowania swoich dzieci i wnuków do wzięcia udziału w naszym konkursie, może to być okazja do wspólnie spędzonego czasu ze swoimi pociechami.
  3. Dzisiejsza niedziela w szczególny sposób jest poświęcona środkom społecznego przekazu w Kościele. Siłę mediów podkreśla Katechizm Kościoła Katolickiego, zauważając ich wielki wpływ na przekaz informacji oraz rozwój kultury i kształcenie. Umiejmy roztropnie korzystać z dobrodziejstw mediów. Zadbajmy też o to, aby właściwie i dla swojego ubogacenia umiejętnie korzystało z nich nasze młode pokolenie.
  4. Dzisiaj rozpoczynają się też kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. W kalendarzu liturgicznym pod datą 18 września (jutrzejszy poniedziałek) przypada święto św. Stanisława Kostki, patrona polskiej młodzieży.
<< powrót
Poprzednia wersja strony >>      Panel administracyjny >>