• MSZE ŚWIĘTE
  • Dni powszednie: 7:00, 7:30, 18:00
  • Niedziele i Święta: 8:00, 10:00, 12:00, 13:00, 18:00
  • Spowiedź podczas każdej Mszy Świętej
<< powrót
15 lipca 2017 r.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
PIĘTNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
  1. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu dnia Pańskiego. Wakacyjny porządek Mszy św. i nabożeństw w Katedrze Polowej WP pozostaje niezmieniony. Okazja do spowiedzi świętej codziennie podczas Mszy świętych. Wszystkim odwiedzającym Warszawę i Katedrę Polową WP życzymy, aby okres urlopowy był czasem dobrego wypoczynku i duchowego wzrostu.
  2. Dziś ok. godz. 19.00, odbędzie się kolejny z koncertów w ramach VII Międzynarodowego Forum Organowego. Na organach zagra Pan dr Leszek GORECKI – Organista Katedry Polowej WP. W programie koncertu usłyszymy m. in. interpretację Fantazji śląskiej „Te Deum” autorstwa Mariana Sawy, kompozytora, improwizatora, muzykologa i dawnego organisty Katedry Polowej WP. Zapraszamy serdecznie.
  3. W czwartek 20 lipca o godz. 10.00 Biskup Polowy WP Józef Guzdek odprawi uroczystą Mszę św. w int. policjantów garnizonu stołecznego, pracowników Policji i ich rodzin. Po Mszy św. na Placu Krasińskich odbędzie się uroczysty apel z okazji święta Policji w garnizonie m. st. Warszawy.
  4. W rozpoczynającym się tygodniu w liturgii wspominać będziemy: w czwartek 20 VII – bł. Czesława; w sobotę 22 VII – św. Marię Magdalenę. Solenizantom i jubilatom życzymy Błogosławieństwa Bożego i wielu łask za przyczyną Świętych Patronów oraz opieki Matki Bożej Hetmanki Żołnierza Polskiego.
<< powrót
Poprzednia wersja strony >>      Panel administracyjny >>