• MSZE ŚWIĘTE
  • Dni powszednie: 7:00, 7:30, 18:00
  • Niedziele i Święta: 8:00, 10:00, 12:00, 13:00, 18:00
  • Spowiedź podczas każdej Mszy Świętej
<< powrót
14 kwietnia 2018 r.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCY
  1. Dzisiaj i przez cały tydzień chcemy pochylać się nad Pismem Świętym. W Tygodniu Biblijnym zachęcamy przede wszystkim do osobistej lektury słowa Bożego, a także do wzięcia udziału w różnych wydarzeniach zaplanowanych w naszej okolicy (http://archwwa.pl/wydarzenia/niedziela-biblijna/), które pomogą nam zgłębić prawdę o Bogu przemawiającym do swojego ludu w księgach Starego i Nowego Testamentu.
  2. Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do kapłaństwa, zakonne i misyjne.
  3. W tym tygodniu w Katedrze Polowej w poniedziałek o godz. 10:00 swoje święto będą obchodzić Wojska Inżynieryjne, zaś o godz. 11:30 Msza św. z okazji 73 rocznicy wyzwolenia obozu Stalag 6 C w Oberlangen. W czwartek o godz. 8:00 Msza św. z okazji święta Dowództwa Garnizonu Warszawa.
  4. Decyzją Księdza Biskupa Polowego Józefa Guzdka z dniem 16 kwietnia br. wikariusz Parafii Katedry Polowej ks. ppor. Tomasz Serwin zostaje mianowany Kapelanem III zmiany Polskiego Kontyngentu Wojskowego na Łotwie. Bardzo dziękujemy księdzu Tomaszowi za służbę w naszej parafii i życzymy Bożej opieki na misyjnych szlakach oraz bezpiecznego powrotu do kraju i dalszego rozwoju w służbie Bogu i Ojczyźnie.
<< powrót
Poprzednia wersja strony >>      Panel administracyjny >>