• MSZE ŚWIĘTE
  • Dni powszednie: 7:00, 7:30, 18:00
  • Niedziele i Święta: 8:00, 10:00, 12:00, 13:00, 18:00
  • Spowiedź podczas każdej Mszy Świętej
<< powrót
10 września 2017 r.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
  1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na koncert muzyki kameralnej zatytułowany: „Z dawna Polski Tyś Królową”. W programie usłyszymy interpretacje utworów wokalno – instrumentalnych oraz kameralnych autorstwa Mariana Sawy i Marcina Łukaszewskiego. Natomiast w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 odbędzie się kolejny z koncertów w ramach VII Międzynarodowego Forum Organowego.
  2. W nadchodzący czwartek, 14 września, przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Krzyż jest naszym chrześcijańskim godłem – znakiem męki i śmierci naszego Odkupiciela. Zadbajmy o krzyże wiszące w naszych domach.
  3. W tym tygodniu, w piątek, 15 września, przypada wspomnienie liturgiczne – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. Uczmy się od Niej wiary, nawet wtedy gdy dotyka nas potęga zła.
  4. W pierwszą sobotę października chcemy odwiedzić z posługą sakramentalną chorych weteranów, kombatantów i emerytów wojskowych oraz ich najbliższych. Będzie to okazja do spowiedzi, przyjęcia Komunii św. oraz chwili rozmowy. Chętnych na wizytę księdza prosimy zgłaszać, przez wrzesień w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
  5. Komenda Stołeczna Policji, w związku ze zwiększoną aktywnością oszustów dotykającą ludzi starszych, prowadzi kampanię informacyjną. Bliższe informacje zamieszczone są na plakacie w gablocie z ogłoszeniami. Prosimy o zapoznanie się z podanymi treściami.
<< powrót
Poprzednia wersja strony >>      Panel administracyjny >>