• MSZE ŚWIĘTE
  • Dni powszednie: 7:00, 7:30, 18:00
  • Niedziele i Święta: 8:00, 10:00, 12:00, 13:00, 18:00
  • Spowiedź podczas każdej Mszy Świętej
<< powrót
03 września 2017 r.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
DWUDZIESTA DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
  1. W pierwszych dniach września modlimy się o pokój i dobre wychowanie młodego pokolenia. W tym tygodniu 5 września ( wtorek) o godz. 10.00 odprawiona zostanie msza św. w intencji Związku Represjonowanych Politycznie Żołnierzy Górników.
  2. Zachęcam do odnajdowania Pana Boga w sakramentach świętych: codzienną Eucharystię sprawujemy rano o godz. 7.00 i 7.30 oraz wieczorem o godz. 18.00. Podczas każdej mszy św. można skorzystać z sakramentu pokuty. W dni powszednie zapraszam również na nabożeństwa: w środy – na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po mszy św., a w piątki o tej samej porze – na Koronkę do miłosierdzia Bożego.
  3. Wrzesień, podobnie jak sierpień, przemierzamy z Maryją. W piątek, 8 września, obchodzimy jedno z najstarszych świąt maryjnych: Narodzenie Najświętszej Maryi Panny. W naszej polskiej tradycji znane jest jako święto Matki Bożej Siewnej. Msze św. odprawiamy w porządku dnia powszedniego.
  4. W tym tygodniu będzie I czwartek miesiąca, módlmy się o powołania do życia konsekrowanego jak też pamiętajmy o kapłanach i siostrach zakonnych, którzy służą w naszej parafii.
  5. W modlitwie polecamy wszystkich solenizantów i jubilatów nowego tygodnia i składamy im życzenia Bożej opieki i błogosławieństwa na każdy dzień życia.
<< powrót
Poprzednia wersja strony >>      Panel administracyjny >>