• MSZE ŚWIĘTE
  • Dni powszednie: 7:00, 7:30, 18:00
  • Niedziele i Święta: 8:00, 10:00, 12:00, 13:00, 18:00
  • Spowiedź podczas każdej Mszy Świętej
<< powrót
13 maja 2017 r.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCY
  1. Dziś piąta niedziela Wielkanocy. Przez kolejne majowe dni razem z Maryją Królową Polski i Hetmanką Żołnierza Polskiego trwamy na modlitwie podczas nabożeństw majowych, które celebrujemy codziennie na zakończenie Mszy św. wieczornej. Okazja do spowiedzi św. podczas Mszy świętych.
  2. Dzisiejsza niedziela przypada w święto św. Macieja Apostoła. Hebrajskie imię „Maciej” oznacza „dar Boga”. Prośmy świętego Apostoła, aby wspomagał nasze wysiłki codziennego stawania się darem Boga dla naszych braci.
  3. We wtorek, 16 maja, przypada święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski. Schwytany przez Kozaków mimo okrutnych tortur, nie wyrzekł się wiary w Jezusa Chrystusa. Jego relikwie znajdują się w kościele ojców jezuitów przy ul. Rakowieckiej w Warszawie. Niech św. Andrzej będzie dla nas wzorem wiary i przywiązania do Zbawiciela, a zarazem orędownikiem w budowaniu ładu i jedności w naszej Ojczyźnie i wspólnocie narodów.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 19.00 odbędzie się kolejny z koncertów, w ramach Międzynarodowego Forum Organowego, zaś Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy Błogosławieństwa Bożego i wielu łask od miłosiernego Boga oraz opieki Matki Bożej.
<< powrót
Poprzednia wersja strony >>      Panel administracyjny >>