• MSZE ŚWIĘTE
  • Dni powszednie: 7:00, 7:30, 18:00
  • Niedziele i Święta: 8:00, 10:00, 12:00, 13:00, 18:00
  • Spowiedź podczas każdej Mszy Świętej
<< powrót
16 kwietnia 2017 r.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
  1. Miłość ostatecznie zwycięża śmierć. Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy Wszystkim, aby każdy z nas doświadczył i przyjął tę zwycięską miłość Boga. Ogarnięci Bożą miłością dzielmy się tym darem z naszymi braćmi i głośmy, że tylko na Chrystusie i Jego zwycięstwie nad złem, na głoszonej przez Niego prawdzie, sprawiedliwości i miłości można budować lepszą przyszłość. Dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Triduum Paschalnego: liturgicznej służbie ołtarza, którą współtworzyli żołnierze Batalionu Reprezentacyjnego, ks. Marcinowi, dk. Sebastianowi i alumnom Ordynariatu Polowego, za przygotowanie liturgii i asysty, Żołnierzom Garnizonu Warszawa, Żandarmerii Wojskowej, Policji, funkcjonariuszom Straży Granicznej i Służby Celnej, Chórowi Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego WP, Organistom, Weteranom i Kombatantom, Wojskowej Straży Pożarnej, Wojskowej Służbie Zdrowia, Pirotechnikom Oddziału Specjalnego ŻW oraz wszystkim pozostałym służbom, które pomogły w organizacji Triduum i przebiegu procesji rezurekcyjnej. Dziękujemy kapłanom za posługę w konfesjonale oraz s. Stanisławie, za przygotowanie Kościoła: dekoracji ołtarzy, Ciemnicy i Grobu Pańskiego. Składamy również serdeczne podziękowanie tym, którzy złożyli swój dar w postaci jałmużny wielkopostnej oraz za złożone ofiary na kwiaty. Na rzecz najbardziej potrzebujących zebraliśmy 900 złotych i 50 euro, jak również 4 kartony żywności.
  2. W Poniedziałek Wielkanocny msze św. wg stałego porządku: 8.00, 10.00, 12.00, 13.00 i 18.00. Tradycyjnie w drugi dzień Świąt Wielkanocnych ofiary składane na tacę są przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  3. We wtorek 18 kwietnia, o godz. 13.00, Biskup Polowy WP Józef Guzdek odprawi mszę św. w intencji Dowództwa Garnizonu Stołecznego z okazji przypadającego w tym dniu święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. 16 kwietnia Wojsko Polskie obchodzi Dzień Sapera, święto ustanowione w rocznicę forsowania linii Odry i Nysy Łużyckiej. Z tej okazji w czwartek 20 kwietnia o godz. 10.00 Biskup Polowy odprawi mszę św. za żołnierzy pododdziałów wojsk inżynieryjnych z okazji ich święta.
  5. W przyszłą niedzielę 23 kwietnia, czyli niedzielę Miłosierdzia Bożego, rozpoczniemy w całym kościele Tydzień Miłosierdzia. O godz. 19.00 koncert, w ramach międzynarodowego Forum Organowego.
<< powrót
Poprzednia wersja strony >>      Panel administracyjny >>