• MSZE ŚWIĘTE
  • Dni powszednie: 7:00, 7:30, 18:00
  • Niedziele i Święta: 8:00, 10:00, 12:00, 13:00, 18:00
  • Spowiedź podczas każdej Mszy Świętej
<< powrót
26 marca 2017 r.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
  1. Dzisiejsza, czwarta niedziela Wielkiego Postu, rozpoczyna w Katedrze Polowej WP czas rekolekcji wielkopostnych. W progach naszej świątyni witamy ks. płk Bogdana Radziszewskiego, który w najbliższych dniach będzie nam głosił Słowo Boże. Msze święte z nauką rekolekcyjną wg stałego porządku niedzielnego. W poniedziałek i wtorek o 7.00, 7.30 i 18.00. Posługę i osobę Ojca rekolekcjonisty polecamy modlitwie wszystkich wiernych.
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych: piątkowej drodze krzyżowej o godz. 17.30 i niedzielnych gorzkich żalach o godz. 17.15. Okazja do sakramentu spowiedzi św. codziennie podczas mszy świętych.
  3. Wielki Post jest czasem dobrych postanowień, odwrócenia się od zła i czynienia dobra. Pod obrazem Jezusa Miłosiernego, możemy złożyć swój dar, w postaci jałmużny wielkopostnej na rzecz najbardziej potrzebujących. Zachęcamy również do wsparcia dzieł Caritas Ordynariatu Polowego WP przez przekazanie jednego procenta podatku dochodowego. Numer KRS, który należy wskazać w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego, znajdziemy na ostatniej stronie najnowszego numeru dwutygodnika Nasza służba lub na stronie internetowej wojskowej Caritas.
  4. Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy Błogosławieństwa Bożego i wielu łask od miłosiernego Boga oraz opieki Matki Bożej Hetmanki Żołnierza Polskiego.
<< powrót
Poprzednia wersja strony >>      Panel administracyjny >>